KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 4126361
nr 412 6361
4st, 1800-tal, 23x17
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 maj 2006
300 kr
900 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
950 kr